TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

Renowacja wanny

Masz piękną łazienkę, ale wanna niestety tylko do wymiany. Nieładnie wyglądające zacieki, przebarwienia i odpryski to powód do zamiany wanny na nową. Problem jednak w tym, że aby to zrobić konieczne są ogromne nakłady finansowe, a do tego kilkudniowe wyłączenie łazienki z użycia. Jednak czy tak naprawdę musi być?

Okazuje się, że wymiana wanny wcale nie musi łączyć się z niemal całkowitym remontem łazienki. Nie ma konieczności rozbijania misternie wykonanej obudowy wanny oraz kafelków znajdujących się w jej najbliższym otoczeniu. Dziś wystarczy wykorzystać metodę  popularnie nazywaną „wanna w wannie”. Polega ona na umieszczeniu w starej wannie akrylowego odlewu.

Dzięki idealnemu dopasowaniu nowa wanna zupełnie przykrywa starą. Podczas montażu wymieniany jest także system odpływowy, a stara wanna zupełnie zmienia swoją funkcję. Przestaje być miejscem do kąpieli, a staje się doskonałej jakości stelażem. Nie dość, że jest stabilna, to do tego doskonale utrzymuje ciepło.
Warto też zwrócić uwagę, jak prosta jest renowacja wanny w ten sposób. Wystarczy zamówić odpowiedni odlew akrylowy, który będzie pasował do naszego typu wanny. Następnie wraz z już wykonaną nową wanną przyjedzie specjalistyczna ekipa, która profesjonalnym dwuskładnikowym klejem przyklei nową, akrylową wannę do starej. Następnie wymieniony zostaje cały system odpływowy. Na zakończenie prac brzegi nowej wanny są dokładnie przymocowywane i zabezpieczane silikonem.Wszystko razem łącznie ze sprzątaniem trwa około dwóch godzin.

Nie można pominąć również faktu, że renowacja wanny metodą „wanna w wannie”  to znaczna oszczędność nie tylko czasu ale również pieniędzy. To bardzo ważne zwłaszcza teraz w dobie kryzysu, kiedy wielu z nas ma bardzo ograniczone środki, które może przeznaczyć na remonty. Omijając koszty związane chociażby z zakupem nowych płytek, przywozem nowej i wywozem starej wanny, kwota wydana na remont zmniejsza się dość znacznie. Z obliczeń wynika, że tego typu mały remont to około 700-800 złotych, czyli nieco ponad 50 procent renowacji wykonanej metodą tradycyjną.

Licznik

Wszystkie252090

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.