TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

Pogotowie gazowe Poznań Tel.530 616 181

Pośród wszystkich instalacji znajdujących się w domach, instalacja gazowa jest chyba najbardziej niebezpieczna. Z tego też powodu nie należy nigdy samodzielnie wykonywać żadnych prac w jej obrębie.

Żeby nie zostawiać Państwa bez pomocy w przypadku powstałej awarii sytemu gazowniczego stworzyliśmy Pogotowie Gazowe działające na terenie Poznania i okolic. W razie zaobserwowania niepokojących sygnałów ze strony instalacji gazowej należy niezwłocznie do nas zadzwonić.
Przyjmujemy zgłoszenia przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Mając na uwadze duże zagrożenie jakie mogą spowodować nawet niewielkie usterki w systemie gazowniczym na każdy telefon natychmiast reagujemy, wysyłając na miejsce specjalistę gazownika.

Pamiętaj, aby zadzwonić do nas zawsze, gdy:
- poczujesz zapach ulatniającego się gazu;
- zauważysz, że kuchenka gazowa źle funkcjonuje;
- podejrzewasz nieszczelność w instalacji gazowej;
- chcesz zmienić jakikolwiek element w istniejącej instalacji gazowej (np. zamontować nową kuchenkę gazową lub podgrzewacz do wody).
- oraz w każdej innej sytuacji wymagającej interwencji gazownika.

Każdy, kto posiada w domu instalację gazową musi być przygotowany na ewentualne wystąpienie usterki. Jeśli już coś takiego nastąpi warto mieć pod ręką numer do Pogotowia Gazowego. Wszystkich zamieszkujących na terenie Poznania i okolic zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką reakcję na każde zgłoszenie. Niezależnie od pory dnia i nocy wysyłamy do klienta pracownika z odpowiednimi uprawnieniami, który sprawnie i przede wszystkim w bezpieczny sposób naprawi usterkę.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie prac z instalacją gazowniczą daje klientowi gwarancję dobrze wykonanej usługi. W poszanowaniu czasu zleceniodawcy już w chwili zgłoszenia dokładnie wypytujemy o to, co się dzieje z instalacją, przez co możemy jak najlepiej przygotować się do naprawy. Posiadamy nowoczesny, zapewniający bezpieczeństwo sprzęt do usuwania usterek, a dodatkowo po wykonaniu każdej pracy sprawdzamy szczelność instalacji.

Chcemy również przypomnieć, że należy zapobiegać awariom instalacji gazowej, gdyż mogą być one bardzo niebezpieczne. Stąd też w naszej ofercie można znaleźć również okresowe przeglądy szczelności instalacji.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług! Tel.516 799 846

Licznik

Wszystkie260234

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.