TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

Nasza oferta

Już niemal 20 lat świadczymy usługi hydrauliczno-instalatorskie, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie praktyczne. Przez okres naszej działalności z usług skorzystało już bardzo wielu klientów z Poznania i okolic, gdzie prowadzimy swoją działalność. Nasza oferta obejmuje wszystkie możliwe usługi z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz gazowych. Pośród nich możemy wymienić chociażby:

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania

Nasza firma świadczy usługi w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i grzewczych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz ciągłym szkoleniom z tematyki nowoczesnych rozwiązań związanych z tymi instalacjami wprowadziliśmy do naszej oferty również doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań związanych z ogrzewaniem budynku. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj kotła grzewczego oraz wszelkich innych urządzeń związanych z instalacją, w taki sposób, by były jak najlepiej dostosowane do rodzaju oraz przeznaczenia budynku. Poza instalacją grzewczą zajmiemy się także całokształtem instalacji wodno-kanalizacyjnej, począwszy od zamontowania podejścia a na instalacji armatury kończąc. Na życzenie klienta dostarczamy również najlepszej jakości materiały z uwzględnieniem preferencji zamawiającego.

Mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych

W naszej ofercie znajduje się również czasowy przegląd oraz zapobiegawcze czyszczenie instalacji kanalizacyjnych. W przypadku wystąpienia problemów z drożnością instalacji spowodowaną np. zatorami powstałymi z tłuszczu, włosów czy osadzającego się kamienia, oferujemy ich mechaniczne czyszczenie.

Zamrażanie rur w starych instalacjach

Awaria instalacji centralnego ogrzewania w sezonie grzewczym wydaje się nie do opanowania. W jaki sposób bowiem spuścić wodę z instalacji grzewczej w dużym bloku? Okazuje się, że to wcale nie jest konieczne. Wystarczy zastosowanie innowacyjnej metody jaką bez wątpienia jest zamrażanie rur, która pozwala na wymianę grzejnika nawet w środku sezonu grzewczego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Poznania i okolic dysponującą odpowiednim sprzętem do wykonywania takich napraw. Wprawdzie usługa ta jest szczególnie przydatna w budynkach wielorodzinnych, ale wykonujemy ją również w domkach jednorodzinnych.

Biały montaż: umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, toalety, itp.

Jedną z podstawowych usług znajdujących się w naszej ofercie jest montaż wszelkiego rodzaju urządzeń sanitarnych. Doradzamy w zakresie odpowiedniego doboru armatury, tak aby była dostosowana zarówno do metrażu jak i urządzenia łazienki. Podczas instalacji dokonujemy też, jeśli istnieje taka konieczność, przesunięcia rurek i odpływów tak, aby łazienka czy toaleta była jak najbardziej funkcjonalna.

Montaż bojlerów, ogrzewaczy wody, pieców, kuchni gazowych

Posiadamy potrzebne uprawnienia oraz narzędzia do przeprowadzania montażu kotłów tradycyjnych oraz kondensacyjnych, bojlerów, ogrzewaczy wody (pojemnościowych i przepływowych) a także kuchenek gazowych. Prace te wykonujemy sprawnie i bezpiecznie.

Podłączanie do sieci wodno-kanalizacyjnej pralek, zmywarek

Nasza firma świadczy usługi również w zakresie podłączania sprzętu AGD do sieci wodno-kanalizacyjnej. W razie konieczności modyfikujemy istniejącą instalację, w ten sposób, aby możliwy był montaż pralki lub zmywarki.

Wymiana zepsutych urządzeń kanalizacyjnych, naprawa przeciekających rur

Zdarza się, że w istniejącej instalacji pojawiają się różnego typu usterki. Znając zagrożenia dla dobytku mogące powstać na skutek np. pęknięcia rury stworzyliśmy Pogotowie hydrauliczne. Świadczymy nasze usługi w zakresie naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu wystarczy telefon, a nasz pracownik przyjedzie, aby naprawić powstałą usterkę.

Próby szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowej

Nieszczelne instalacje gazowe mogą doprowadzić do bardzo groźnych sytuacji, dlatego konieczne są systematyczne przeglądy całej instalacji gazowej. Posiadamy niezbędne uprawnienia i narzędzia do wykonywania tego typu usług. Przeprowadzamy okresowe sprawdzanie szczelności instalacji, lokalizujemy wycieki gazu oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty świadczące o szczelności instalacji.

Licznik

Wszystkie261170

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.