TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

O firmie

Zaczynaliśmy około dwadzieścia lat temu jako mała firma hydrauliczna wykonująca drobne naprawy na telefon w Poznaniu i jego okolicy. Dzisiaj dysponujemy ekipą profesjonalistów z dobrym wykształceniem teoretycznym oraz bogatym doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu nasza oferta zawierająca na początku zestaw podstawowych usług hydraulicznych wzbogaciła się o usługi instalatorskie oraz gazownicze.

Niezależnie jednak od tego jak długo firma działa na ryku zawsze na pierwszym miejscu stała dbałość o zadowolenie klienta. Wszystkie prace były, są i będą, wykonywane z myślą o tym, aby instalacje sprawnie działały przez następne lata.

Wybierając naszą firmę spośród wielu innych istniejących na poznańskim rynku, mogą być Państwo pewni, doskonałego wykonania usług, ale także konkurencyjnych cen. Warto przy tym zaznaczyć, że do napraw wykorzystujemy jedynie sprawdzone części zamienne znanych producentów, więc nie muszą się Państwo obawiać, że dopiero co zainstalowana rura zaraz pęknie.

Licznik

Wszystkie261168

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.