TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

Pogotowie hydrauliczne Poznań Tel.530 616 181

Pękła rura i całe mieszkanie znajduje się pod wodą? A może urwała się spłuczka w toalecie. Nie musisz się tym zamartwiać, gdyż wystarczy jeden telefon i na miejscu pojawi się nasz pracownik.

Prowadzimy całodobowe Pogotowie Hydrauliczne da osób mieszkających w Poznaniu i okolicy. Przyjmujemy zgłoszenia o wszelkich usterkach w instalacjach wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na każde zgłoszenie staramy się odpowiedzieć niezwłocznym przyjazdem i sprawną naprawą awarii. Przez co niejednokrotnie udaje się nam znacznie ograniczyć możliwe zniszczenia.

Zadzwoń do nas, kiedy:
- zatka się umywalka, odpływ w brodziku lub powstanie jakkolwiek inny zator w instalacji kanalizacyjnej;
- pęknie wężyk, uszczelka albo rura i woda zacznie zalewać mieszkanie;
- zepsuje się spłuczka, lub cieknie kran;
- zapowietrzy się grzejnik.

W tych wszystkich sytuacjach, ale także w każdej innej wymagającej prac hydrauliczno-instalatorskich zadzwoń po nas.

W razie nagłej awarii wyjeżdżamy do klienta zaraz po jej zgłoszeniu. Jeśli usterka nie wymaga natychmiastowej reakcji z naszej strony umawiamy się na dogodny termin ze zleceniodawcą. Zawsze pojawiamy się dokładnie o umówionej godzinie, gdyż szanujemy czas osób, które nam zaufały.

 Dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na odpowiednio szybką i skuteczna reakcję na każdą możliwą awarię w instalacji. Zapewniamy klientom szybkie i dokładne wykonanie pracy. Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, przez co zleceniodawcy mogą być pewni, że za kilka dni nie będzie konieczna kolejna interwencja hydrauliczna.

Przed rozpoczęciem prac dokładnie identyfikujemy miejsce awarii. Naprawiamy wszelkie przecieki oraz inne powstałe usterki. Podczas napraw dysponujemy własnymi materiałami, bądź posiadanymi przez klienta, według jego preferencji. Na koniec sprawdzamy działanie całego systemu instalacyjnego.

Warto pamiętać, że nasze Pogotowie Hydrauliczne zajmuje się również naprawą instalacji centralnego ogrzewania. Nawet jeśli w środku zimy zapowietrzy się grzejnik lub pojawi się jakakolwiek inna awaria tego systemu z pewnością damy sobie z nią radę. Dzięki profesjonalnej zamrażarce do rur, wszelkie usterki naprawiamy szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie. Nie musisz się martwić, że przez zapowietrzony grzejnik będzie zimno w mieszkaniu.

Wszystkie nasze prace wykonywane są przede wszystkim z troską o klienta. Dostosowujemy nasz czas do możliwości zleceniodawcy. Zawsze też proponujemy rozwiązania, które są możliwe do zaakceptowania przez klienta. Trzeba również zaznaczyć, że wśród innych firm oferujących prace hydrauliczno-instalatorskie, poza wysoką jakością  wyróżniają nas również konkurencyjne ceny.

W przypadku każdej awarii hydraulicznej zachęcamy do wyboru numeru naszego Pogotowia Hydraulicznego.

Tel.516 799 846

Licznik

Wszystkie261169

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.