TEL.530 616 181
 
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i potrzebujesz fachowców zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.Tel.530 616 181

Panel prysznicowy z hydromasażem – na co zwrócić uwagę?

Wreszcie doczekałeś się upragnionego remontu w łazience albo właśnie zastanawiasz się jak ją urządzić w nowym domu, i wtedy pojawia się dylemat jaki panel prysznicowy kupić? Warto poświęcić czas na znalezienie jak najlepszego, bo to on zapewnia chwilę odprężenia po ciężkim dniu.

Najważniejszym elementem panelu są słuchawka natryskowa oraz dysze do hydromasażu, które mają zagwarantować komfort i chwilę zapomnienia. Są one najczęściej rozmieszczone po środku panelu lub symetrycznie po dwóch jego stronach. Lepszy efekt masażu daje panel z ruchomymi dyszami, który pozwala samodzielnie kierować strumień wody na poszczególne partie ciała. Są one droższe ale jeśli zależy nam na efektywnym masażu warto wydać więcej.

Sterowanie temperaturą wody może być zarówno ręczne jak i elektryczne. W pierwszym przypadku przy pomocy pokręteł musimy regulować ustawienia wody w poszczególnych dyszach. Panele z elektrycznym sterowaniem zapamiętują ustawienia i regulują temperaturę.

Walory estetyczne są z pewnością ważne dla każdego z nas. Warto więc zwrócić uwagą na wygląd oraz materiał, z jakiego dany panel jest wykonany. Jeśli chodzi o sam desing, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie w sklepach znajdziesz panele bardziej klasyczne ale też takie z których aż kipi nowoczesność. Mogą być one wykonane z aluminium, stali, kamienia, drewna czy szkła, a także z tworzyw sztucznych. Jest także sporo dodatków, które znajdują się w panelach. Półki na kosmetyki, lusterko czy siedzisko mogą okazać się przydatne.

Wybór paneli prysznicowych jest naprawdę imponujący, producenci wyposażają je w rozmaite gadżety, które mają przyciągnąć klientów, a które nie zawsze są niezbędne. Przede wszystkim wybierzmy panel z dobrymi dyszami, na tym nie warto oszczędzać, gdyż to właśnie masaż ma nam zapewnić poprawę zdrowia i samopoczucia.

Licznik

Wszystkie252090

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.